Παρουσίαση της Β.Κυρίτση στην ημερίδα «Ειδικό σχολείο και Τμήμα Ένταξης:Εκπαιδευτικές παρεμβάσεις» που πραγματοποιήθηκε από τον σχολικό σύμβουλο Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Πειραιά,κ.Γ. Μπαλαμώτη.Η παρουσίαση πραγματεύεται τη διδασκαλία εννοιών με κάρτες ή και αντικείμενα σύμφωνα με τις αρχές της Applied Behavior Analysis-ABA.Πατήστε πάνω στην εικόνα για να ανοίξει η παρουσίαση.Ευχαριστούμε την Β.Κυρίτση για την παραχώρηση της παρουσίασης.
Ημερολόγιο
- Δεν υπάρχουν εκδηλώσεις
Αναζήτηση
Αρχείο Δημοσιεύσεων