Χώρος συζητήσεων των συλλόγων αποφοίτων τμημάτων ειδικής αγωγής

Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Συζητήσεις πάνω σε θέματα ειδικής αγωγής, αναπηρίας κι εκπαίδευσης
Κανόνες Φόρουμ
Καλωσορίσατε στα δημόσια φόρουμ των Σ.Α.Τ.Ε.Α.! Σας παρακαλούμε να τηρήσετε τους παρακάτω κανόνες χρήσης για όσο διάστημα συμμετέχετε στο φόρουμ.

1. Απαγορεύονται οι χυδαίες εκφράσεις.
2. Απαγορεύεται η χρήση και δημοσίευση προσωπικών δεδομένων.
3. Γράφουμε μόνο σε ελληνικό ή λατινικό αλφάβητο αντίστοιχο με τη γλώσσα που χρησιμοποιούμε. Απαγορεύονται τα Greeklish.
4. Απαγορεύεται να γράφουμε ολόκληρο το κείμενο της ανάρτησής μας με κεφαλαία γράμματα.
5. Οι τίτλοι των θεμάτων προς συζήτηση πρέπει να είναι σαφείς και σχετικοί με το θέμα.
6. Προτού ανοίξετε ένα θέμα βεβαιωθείτε ότι δεν έχει δημοσιευτεί ήδη από κάποιον άλλο. Εάν έχει δημοσιευτεί ήδη, συνεχίστε τη συζήτηση εκεί.
7. Τα θέματα δεν πρέπει να συγχέονται μεταξύ τους, π.χ. ένα παιδαγωγικό θέμα στην κατηγορία των νομικών θεμάτων.

Σε περίπτωση που παραβιάσει κάποιος τους κανόνες 1 και 2 οι αναρτήσεις θα διαγράφονται από τους συντονιστές δημόσιων φόρουμ. Στην περίπτωση παράβασης των κανόνων 3 και 4 θα γίνεται δημόσια και προσωπική σύσταση από τους συντονιστές. Σε περίπτωση μη τήρησης του κανόνα 5 οι συντονιστές έχουν δικαίωμα αποσαφήνισης του τίτλου. Στην περίπτωση παράβασης των κανόνων 6 και 7 οι συντονιστές είναι υποχρεωμένοι να μεταφέρουν την ανάρτηση στη θεματική κατηγορία στην οποία ανήκει.

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό mxarala » 30 Μάιος 2012 15:17

Πολύ ωραία η πρότασή σου για την αισθητηριακή! Εγώ συμφωνώ για 18/6. Δυστχώς, όμως, το 16/6 δεν βολεύει, θα λείπω εκείνο το τριήμερο...Το συζητάμε και βλέπουμε για την ημερομηνία.
Υ.Γ. Ενώ έχω στείλει υλικό δικό μου από την συνάντησή μας, δεν έχω λάβει κάτι...Μήπως με ξεχάσατε :roll: ???
mxarala  
 
Δημοσιεύσεις: 93

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό dimitriadouioanna » 30 Μάιος 2012 17:24

ναι, νσι, νσι..!!!!εμενα, προσωπικα, με βολευουν και οι 2 ημερομηνιες!!!!
ioanna dim[b][size=50][color=#FF4080]
dimitriadouioanna  
 
Δημοσιεύσεις: 19

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό martielli » 31 Μάιος 2012 13:33

Και εγώ κλίνω προς την αισθητηριακή, γιατί μπορουμε να ασχοληθούμε με συγκεκριμενες περιπτώσεις και αρχές Σεπτεμβρίου, πριν την έναρξη της σχολ. χρονιάς. Μαρία, δικό μου λάθος, έστειλα πολύ νωρίς σε όλες αλλα στην ομάδα δεν ειχα το δικό σου mail. χιλια συγνωμη, ολοδικό μου λάθος. Μόλις σου τα έστειλα. Θα μιλήσουμε και για τα έντυπα, τώρα το καλοκαίρι, πώς μπορούμε να τα πάρουμε. Ταχυδρομικά ή μεσω της δημιουργιας της βιβλιοθήκης, που ειπώθηκε.
martielli  
 
Δημοσιεύσεις: 122

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό tatialimona » 31 Μάιος 2012 15:16

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ! ΑΝ ΕΡΘΩ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ!
tatialimona  
 
Δημοσιεύσεις: 70

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό dimitriadouioanna » 31 Μάιος 2012 15:59

Εφόσον υπάρξει η δυνατότητα, κι εγώ ψηφίζω αισθητηριακή...τώρα που είμαστε "ψημένες", το άλλο θέμα γίνεται οποιαδήποτε στιγμή, χωρίς κάποια ιδιαίτερη προετοιμασία! :D
ioanna dim[b][size=50][color=#FF4080]
dimitriadouioanna  
 
Δημοσιεύσεις: 19

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό mxarala » 31 Μάιος 2012 17:16

Η αισθητηριακή με ενθουσιάζει κι εμένα... Αν βολέψει για 9 ή 10/6 ... Προσωπικά θα με βόλευε καλύτερα, αν σας βολεύει κι εσάς βέβαια!Δες το Όλγα και πες μας.
Έλλη, δεν πειράζει για τις σημειώσεις...
mxarala  
 
Δημοσιεύσεις: 93

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό mxarala » 01 Ιουν 2012 14:15

Για την αισθητηριακή ενδιαφέρεται και η Βασιλική Ιωαννίδου... Αυξάνεται ο πληθυσμός :D
mxarala  
 
Δημοσιεύσεις: 93

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό tatialimona » 12 Ιουν 2012 15:03

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ! ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΣ;
tatialimona  
 
Δημοσιεύσεις: 70

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό maraki1986 » 16 Ιουν 2012 12:10

Κορίτσια καλησπέρα είδα τις ανακοινώσεις σας και θα ήθελα να πω οτι με ενδιαφερει και μενα η αισθητητριακη και θα ηθελα να συμμετέχω αν φυσικά είναι εφικτό ...απλα οι ημερομηνίες που με βολεύουν είναι μετα τις 30 αρχες ιουλίου δηλαδη λόγω μετακόμισης ..οπότε ενημερώστε για την τελική ημερομηνία και θα απαντήσω αμέσως αν μπορώ να συμμετέχω! :D
maraki1986  
 
Δημοσιεύσεις: 29

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό martielli » 17 Ιουν 2012 14:46

Οκ για την αισθητηριακή. Θα περιμένουμε το Σεπτέμβρη. Εγώ είμαι οκ με οποιαδήποτε ημερομηνία. Και Σάββατο πρωί στις 30 Ιουνίου θα ήταν καλή ημ/νία ή Δευτέρα 2 Ιουλίου, αν νομίζετε πως δεν πέφτει μακριά. Περιμένω και τις δικές σας προτάσεις. Θα έλεγα να κλείσουμε την αίθουσα απο τώρα για το Σεπτέμβρη (ίσως αρχές του μήνα που ακόμα δε δουλεύουμε) για να κατοχυρώσουμε, μην τρέχουμε τελευταία στιγμή. Τι λέτε?
martielli  
 
Δημοσιεύσεις: 122

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό mxarala » 18 Ιουν 2012 07:55

Συμφωνώ με αυτά που ειπώθηκαν για την αισθητηριακή... Όσο για την συνάντησή μας, με βολεύει 25, 26, 28/6. Και όλη την άλλη βδομάδα βολεύει, 2-6/7. Τα Παρασκευοσαββατοκύριακα λίγο με δυσκολεύουν...άρχισαν και τα μπάνια ;) Αποφασίστε κι εγώ είμαι μέσα. Άντε, καλή μας ξεκούραση από εδώ και πέρα
mxarala  
 
Δημοσιεύσεις: 93

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό tatialimona » 21 Ιουν 2012 15:07

ΜΑΛΛΟΝ Κ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ!
tatialimona  
 
Δημοσιεύσεις: 70

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό maraki1986 » 27 Ιουν 2012 18:54

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 2-3 ΙΟΥΛΙΟΥ!
maraki1986  
 
Δημοσιεύσεις: 29

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό martielli » 27 Ιουν 2012 20:05

Τετάρτη πρωί στις 4 Ιουλίου πώς σας φαίνεται? Ολγα?
martielli  
 
Δημοσιεύσεις: 122

Re: Να μάθουμε ο ένας απ΄τον άλλον;

Δημοσίευσηαπό mxarala » 28 Ιουν 2012 16:43

Εμένα με βολεύει πάρα πολύ!!! Έχω κι άλλη κανονισμένη δουλίτσα στη Θεσσαλονίκη το μεσημεράκι, οπότε... Για 4 Ιουλίου θα βόλευε :D
mxarala  
 
Δημοσιεύσεις: 93

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικά



Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτό το Φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 45 επισκέπτες

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group •
Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com
Theme created by StylerBB.net
cron