Χώρος συζητήσεων των συλλόγων αποφοίτων τμημάτων ειδικής αγωγής

Τι κάνω αν ξέχασα τον κωδικό μου ή το όνομα μέλους;

Συζητήσεις πάνω σε θέματα ειδικής αγωγής, αναπηρίας κι εκπαίδευσης
Κανόνες Φόρουμ
Καλωσορίσατε στα δημόσια φόρουμ των Σ.Α.Τ.Ε.Α.! Σας παρακαλούμε να τηρήσετε τους παρακάτω κανόνες χρήσης για όσο διάστημα συμμετέχετε στο φόρουμ.

1. Απαγορεύονται οι χυδαίες εκφράσεις.
2. Απαγορεύεται η χρήση και δημοσίευση προσωπικών δεδομένων.
3. Γράφουμε μόνο σε ελληνικό ή λατινικό αλφάβητο αντίστοιχο με τη γλώσσα που χρησιμοποιούμε. Απαγορεύονται τα Greeklish.
4. Απαγορεύεται να γράφουμε ολόκληρο το κείμενο της ανάρτησής μας με κεφαλαία γράμματα.
5. Οι τίτλοι των θεμάτων προς συζήτηση πρέπει να είναι σαφείς και σχετικοί με το θέμα.
6. Προτού ανοίξετε ένα θέμα βεβαιωθείτε ότι δεν έχει δημοσιευτεί ήδη από κάποιον άλλο. Εάν έχει δημοσιευτεί ήδη, συνεχίστε τη συζήτηση εκεί.
7. Τα θέματα δεν πρέπει να συγχέονται μεταξύ τους, π.χ. ένα παιδαγωγικό θέμα στην κατηγορία των νομικών θεμάτων.

Σε περίπτωση που παραβιάσει κάποιος τους κανόνες 1 και 2 οι αναρτήσεις θα διαγράφονται από τους συντονιστές δημόσιων φόρουμ. Στην περίπτωση παράβασης των κανόνων 3 και 4 θα γίνεται δημόσια και προσωπική σύσταση από τους συντονιστές. Σε περίπτωση μη τήρησης του κανόνα 5 οι συντονιστές έχουν δικαίωμα αποσαφήνισης του τίτλου. Στην περίπτωση παράβασης των κανόνων 6 και 7 οι συντονιστές είναι υποχρεωμένοι να μεταφέρουν την ανάρτηση στη θεματική κατηγορία στην οποία ανήκει.

Τι κάνω αν ξέχασα τον κωδικό μου ή το όνομα μέλους;

Δημοσίευσηαπό nikolas » 15 Σεπ 2013 20:11

Τι κάνω αν ξέχασα τον κωδικό πρόσβασης;

Έχω δύο επιλογές.

ΕΠΙΛΟΓΗ 1: θα ανακτήσω το λογαριασμό που είχα


Γράφω τυχαία έναν κωδικό, πατάω σύνδεση και μετά θα μου βγάλει την επιλογή "Ξέχασα τον κωδικό μου".Κάνω κλικ εκεί, ακολουθώ τη διαδικασία που μου λέει και θα μου έρθει αυτόματα στο e-mail μου ένας νέος κωδικός. (Αυτός ο νέος κωδικός θα είναι σύνθετος και δύσκολος να τον θυμάμαι. Για να βάλω τον κωδικό που θέλω, κάνω το εξής: αφού συνδεθώ με τον ακαταλαβίστικο κωδικό, πήγαινω στον "Πίνακα ελέγχου μέλους", μετά κάνω κλικ στο προφίλ και μετά κάνω κλικ στην επεξεργασία λογαριασμού. Από εκεί και μετά είναι όλα σαφή).

EΠΙΛΟΓΗ 2:

Στέλνοντας e-mail στο info@satea.gr ζητώ να διαγραφεί ο παλιός μου λογαριασμός
και ανοίγω κάποιον καινούριο πηγαίνοντας στην ΕΓΓΡΑΦΗ. Το username και τον κωδικό τα επιλέγω μόνος/η μου ακολουθώντας τη διαδικασία της εγγραφής. Η διαδικασία κρατάει 3 λεπτά, αλλά θα πρέπει να χει διαγράφει ο προηγούμενος λογαριασμός μου, ιδίως αν έχω ακόμη το ίδιο e-mail, διότι ένα e-mail δεν μπορεί να έχει πάνω από έναν λογαριασμό.


Τι κάνω αν ξέχασα το όνομα μέλους;

Αν θυμάμαι στο περίπου την ημερομηνία εγγραφής μου στο φόρουμ, πηγαίνω να βρω το αυτόματο e-mail που μου στάλθηκε μόλις γράφτηκα. Εκεί αναφέρεται.
Αν δε βρίσκω άκρη έτσι, στέλνω e-mail στο info@satea.gr.
nikolas  
 
Δημοσιεύσεις: 191

Επιστροφή στο Γενικά



Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτό το Φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group •
Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com
Theme created by StylerBB.net
cron